Rajd rowerowy Wysokie Taury 2019

Rajd Rowerowy Wysokie Taury 2019

Tegoroczny rajd za nami. Juz wiemy, że Wysokie Taury to GÓRY. No może nie najwyższe, ale z perspektywy roweru to HIMALAJE;)

445 km za nami, wszyscy przejchali całą trasę!!!

Ania, Hania, Basia i Karolina, Dominik, Paweł, Marceli, Karol, Wiktor, Antek (duży) i Antek (kolarz;), Piotrek, Grzegrz, Tomek, Kacper - Gratulacje!!! Jak było? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a tak w skrócie: 

pobudka, śniadanie, namioty, rower (dętka, łańcuch, przerzutka...), dużo wody i kremu z filtrem, podjazd, zjazd, kąpiel w górskim jeziorze, camping, namioty, Wiener Schnitzel, prysznic, spać i.... tak w kółko. Nudno? No właśnie nie! 

Od września zapraszamy na nowe rowerowe przygody:)

austria1

austria2 . austria 10

austria6 .  austria 12

austria3 .  austria 14ausrtia 20  austria7

austria 19 . austria 17  austria 13

Search