Akcja: Rowerowy Maj

Zakończyliśmy akcję "Rowerowy Maj".

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sumienne porzyjeżdżanie do szkoły na rowerach, a maj nie był łaskawy dla rowerzystów... Podobno to jeden z bardziej zimnych i deszczowych majów od wielu lat.

Pieczątki w Waszych Rowerowych Paszportach pokazały, że w większości byliście na rowerach w szkole 15 razy na 20 dni szkolnych - a byli tacy, którzy przyjeżdżali codziennie. GRATULACJE!

Niektórzy odebrali swoje nagrody przed końcem roku, kto nie zdążył, każdy, który na rowerze był w szkole 15 razy lub więcej,  zapraszamy we wrzesniu, upominki czekają:)

Codziennie do szkoły na rowerach przyjeżdżali: Adam 8a, Natalia 7, Zuzia klasa 7, Wiktoria klasa 7, Julka klasa 7, Lena klasa 4, Zosia z 7, i Artur z 6. Prawie codziennie: Agatka klasa 4, Michalina klasa 5, Paweł klasa 6, Krzysiek klasa 3 gimnazjum, Dominik klasa 7, Wojtek 8a. SUPER!

Nagrodę za największą liczbę kilometrów przejechanych w maju dobył Antek z klasy 5 - ponad 400km a potem w czerwcu dołożył jeszcze 445km na rajdzie w Austrii. WoW! Gratulacje!

Mamy nadzieję, że jeżdżenie na rowerze wejdzie Wam w nawyk, to zdrowe, dobre dla środowska a świat z perspektywy roweru jest piękniejszy:)