Obiady w szkole

 

        Od wtorku 16 kwietnia 2024 r. posiłki do naszej szkoły będzie dostarczała nowa firma cateringowa „Boska Kuchnia”.

        Obiady będą zamawiane poprzez aplikację Zamów Posiłek, link zostanie do Państwa wysłany w późniejszym terminie.

Ceny posiłków:

zupa - 7 zł,

drugie danie - 13 zł,

cena zestawu - 19 zł,

w przypadku diet - cena zupy 9 zł, cena drugiego dania 16 zł, cena zestawu 23 zł.

       POSIŁEK MOŻNA ODWOŁAĆ DO GODZINY 8:00 RANO.

        Prosimy o odwołanie zamówionych posiłków w firmie „Koniczynka” od 16.04. i rozwiązanie umowy z poprzednim dostawcą obiadów (firma cateringowa „Koniczynka”).

        W aplikacji STARTEDU na koncie użytkownika w zakładce „USTAWIENIA” - ikona rozwiązanie umowy. W przypadku, gdy na koncie znajdują się zwroty cateringowe z odwołanych posiłków, prosimy wpisać nr rachunku bankowego oraz dane, na które dostawca posiłków zwróci niewykorzystane środki.

 

 

Szanowni Państwo,

          Od 16.04.2024 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.  Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:  https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

         Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:  https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:  https://bit.ly/2J7o0xz

         "Boska Kuchnia" przetwarza Państwa dane osobowe poprzez aplikację "Zamów posilek", stąd konieczność podpisania i dostarczenia do sekretariatu szkoły klauzuli RODO - link.

         Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie (wybrać zestawy na poszczególne dni). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ nie wiemy jakie zestawy zostały wybrane i na które dni.

         UWAGA! Obowiązuje zamawianie miesięczne. Zamówienia na okres 16.04 - 30.04 należy maksymalnie złożyć do 14.04 do północy. Po tym terminie nastąpi blokada zamówień na ten miesiąc. Zamówienia na kolejne miesiące będzie można składać do ostatniego dnia miesiąca na kolejny miesiąc, czyli zamówienia na maj należy złożyć do 30 kwietnia, zamówienia na czerwiec należy złożyć do 31 maja itd. Anulowanie posiłków jest możliwe codziennie do godziny 08:00 w dniu wydania posiłków.

         Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”,
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”,
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.

         W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

         Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

 

 

 

 

 

 

Search