Samorząd Szkolny w Gimnazjum

        21 września br. w naszej szkole odbyła się debata kandydatów do samorządu szkolnego. Wysłuchali jej wszyscy uczniowie. Każdy mógł zadawać pytania.

        Debatę miały zaszczyt prowadzić Zofia Białecka i Małgorzata Książyk. W debacie uczestniczyły cztery partie, jednak tylko jedna z nich występowała w pełnym składzie (przewodniczący, wiceprzewodniczący oraz skarbnik).

        O głosy starała się Emilka Gurtowska z klasy 7, duet Natalia Plichta i Hania Maciejewska z kl. 7, ugrupowanie o ciekawej nazwie „Lauremi”, które tworzyły Emilia Goszczyńska wraz z Laurą Kurzac z kl.3 oraz „Pallo 2.0”, w którego skład wchodzili Cezary Matusiak, Adrianna Bajkowska, Krzysztof Mazurek z kl. 3b.

Wybory wygrała ekipa „Pallo 2.0” dużą przewagą w głosach.

Projekty, które ma w planach lub są już realizowane przez grupę samorządową:


-Szczęśliwy Numerek
-Dni Tematyczne
-Owocowy Dzień
-Dzień Sportu
-Dyskoteki
-Turnieje Sportowe i e-Sportowe
-Wieczory Filmowe
-Kiermasz Bożonarodzeniowy
-Sklepik z gadżetami szkolnymi
-Konkurs Świąteczny

Search