Image

Nasza kadra

Image

ks. Michał Orzoł SAC

Dyrektor Pallottiego

        Staram się być człowiekiem, księdzem, pallotynem i dyrektorem. Praca w szkole uczy mnie łączyć wszystkie te elementy. Wiele ustaw i rozporządzeń określa jakie są zadania dyrektora. Lista tych odpowiedzialności jest bardzo długa. Dlatego ja ograniczę się do stwierdzenia, że staram się zapewnić jak najlepsze warunki uczniom do zdobywania wiedzy i umiejętności, a nauczycielom do nauczania i rozwijania się. Jeśli nasza szkoła będzie miejscem, które z radością się wita i z trudem żegna - będzie idealnie.

        Moimi pasjami są piłka nożna (niestety ta pasja zawęża się tylko do kibicowania) oraz poranne kawy ze wspólnotą domową. Jednak nade wszystko cenię sobie czas odkrywania Ewangelii i dzielenia się nią z innymi.

Image

Ewa Matysiak

Wicedyrektor szkoły, nauczycielka matematyki    

          Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki, egzaminatorem OKE. W szkole Pallottiego pracuję od 2005 roku. „Dziecko jest jak księga, którą powinniśmy czytać i w której powinniśmy pisać”. Wypełnianie tej księgi traktuję jako misję i jednocześnie wyzwanie. Wkładam w to swoją pasję, wiedzę i czas. Jestem pewna, że kształtowanie charakterów młodych ludzi jest jedną z najpiękniejszych rzeczy w życiu nauczyciela.

          Motto życiowe: „Nic nie ma dla człowieka straconego, gdy mu pozostaje żywa i czynna wiara w Boga”. Wolne chwile spędzam z Rodziną i Przyjaciółmi, lubię słuchać muzyki i czytać. Jak przystało na Suwalczankę, najlepiej odpoczywam w otoczeniu lasów i jezior.

Image

Adrian Mieszko Adamczyk

Psycholog

        Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Lubię naukę i rozwój. Interesuję się przede wszystkim astronomią i historią. Moją pasją są ludzie, to, co ich łączy (relacje) oraz to, co się w nich dzieje (emocje i uczucia). Można powiedzieć, że moją pasją jest moja praca. Towarzyszenie ludziom w procesie zmian jest dla mnie źródłem satysfakcji i motywacji. Od wielu lat staram się wspierać rodziców i dzieci we wzajemnym zrozumieniu.

        Prywatnie jestem mężem i ojcem trzyletniego Wojtka, lubię czytać, zwłaszcza literaturę fachową (psychoterapeutyczną, poradniki wychowawcze oraz fantastykę). Przed laty interesowałem się turystyką pieszą i mam nadzieję (jeszcze), że do niej powrócę.

 

Image

Agata Kaczmarek

Wychowawczyni i kierownik świetlicy szkolnej, opiekunka samorządu szkolnego

          Skończyłam studia licencjackie na kierunku „Surdopedagogika z wychowaniem przedszkolnym”. Do pracy w zawodzie przygotowały mnie liczne godziny praktyk w przedszkolach, szkołach, w tym specjalnych oraz internatach.

          Moją pasją są dzieci i praca z nimi. Już w trakcie studiów rozpoczęła się moja życiowa przygoda - zostałam wychowawcą kolonijnym, a następnie animatorem czasu wolnego dzieci i młodzieży. Już szósty rok aktywnie spędzam wakacje i ferie zimowe z moimi podopiecznymi. Praca wychowawcy kolonijnego i animatora dała mi duże doświadczenie i wiele życiowych umiejętności niezbędnych w mojej pracy.

          Codzienny kontakt z wychowankami daje mi dużo radości i jest źródłem osobistej satysfakcji. Jest również wyzwaniem do codziennego dążenia, aby pod moją opieką wychowankowie czuli się dobrze, bezpiecznie i swobodnie czerpali radość z dzieciństwa. Sukcesy dzieci, ich uśmiech, szczerość i odkrywanie talentów to „małe zwycięstwa”, które są dla mnie motorem do dalszego działania. Ważne jest dla mnie zdobywanie nowych umiejętności i nieustanny rozwój.

          W czasie wolnym uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca i wędrować z plecakiem po górach. Jestem absolwentką Akademii Fotografii - fotografia to druga moja pasja. Tak więc „po godzinach” pracuję jako fotograf.

Image

Ewa Baraniuk

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 2    

          Z dumą przyjmuję to określenie!  Prowadzę zajęcia przy tablicy, na dywanie w klasie, w lesie czy Placu Zamkowym. Niestraszne mi zorganizowanie wycieczki, konkursu z tabliczki mnożenia czy poprowadzenie szkolnej dyskoteki. W ten sposób wprowadzam dzieci w świat z matematyki, języka polskiego, przyrody czy sztuki. W mojej pracy staram się dbać przede wszystkim o integrację i dobre relację między dziećmi - szkolni przyjaciele to prawdziwy skarb! Wiem, że najskuteczniejszą metodą nauki są działania praktyczne. Dlatego obowiązkowo w ciągu roku szkolnego gotujemy, pieczemy, sadzimy rośliny czy opiekujemy się klasowymi zwierzątkami.

          Obecnie w Szkole Pallottiego jestem wychowawcą i nauczycielem klasy drugiej. Prowadzę kółko konkursowe z zakresu edukacji polonistycznej i przyrodniczej.

Image

Katarzyna Karolczak

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 3

          Jestem absolwentką kierunku „Nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne”. Wybór kierunku studiów nie był dla mnie trudny. Od zawsze miałam dobry kontakt z  dziećmi, zabawa oraz kontakt z nimi przychodzi mi naturalnie i czerpię z  niego wiele radości. Staram się, aby w klasie każdy uczeń czuł się dobrze, doskonalę u dzieci umiejętność dostrzegania potrzeb innych osób, myślenia o drugim człowieku.

          Prywatnie jestem szczęśliwą mamą wesołego przedszkolaka, studentką logopedii oraz eksperymentującą (z różnym skutkiem) kucharką. Moją ukochaną porą roku jest lato. Poranek rozpoczynam od filiżanki kawy.

Image

Magdalena Pawlukowicz

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 1  

          Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku edukacja wczesnoszkolna. W swojej pracy najbardziej cenię dobre relacje z uczniami, ich kreatywność i ciekawość.

          W wolnym czasie nie zwalniam biegu i aktywnie wypoczywam ze swoją rodziną. Lubię podróżować,  spacerować po górach i jeździć rowerem. Gdy tylko znajdę chwilę dla siebie - biegam, tańczę, skaczę i „fikam”. Uwielbiam rozwiązywać krzyżówki, czytać książki o tematyce kryminalnej, odpoczywać przy dobrym filmie.

Image

Marta Hajduk-Banasiak

Nauczycielka religii

          W „Pallottim” od września 2018 roku. Można mnie zobaczyć z gitarą i piórem. W szkole, oprócz prowadzenia lekcji religii, przygotowuję m.in. wraz z chórem oprawę muzyczną szkolnych Mszy świętych i organizuję Konkursy o tematyce religijnej.

          Z wykształcenia jestem magistrem teologii, ale nie tylko… Dodatkowo spełniam się jako terapeuta pedagogiczny i terapeuta ręki.

          Prywatnie: żona Pawła i mama bliźniaczek Marysi i Zosi. Lubię śpiewać na chwałę Panu i kreatywnie spędzać czas. Ostatnio zafascynowana jestem „myśleniem wizualnym” i „hand letteringiem”.

Image

Dorota Rygielska

Nauczycielka języka angielskiego w klasach 5 i 7

        Język angielski pokochałam z nieprzymuszonej woli od dziecka - miał być tajnym językiem do rozmów z najbliższą koleżanką. Stał się kluczem do wykształcenia, pracy, kultury i podróży. Pomaga zrozumieć ludzi i świat, porozumiewać się i bawić. Chciałabym, żeby uczniowie zobaczyli w nim więcej niż szkolny przedmiot. 

        Ja w swoich uczniach widzę cudowną różnorodność i mam nadzieję, że każdy z nich odkryje i wykorzysta swój potencjał.

 

Image

Jolanta Tychowska

Nauczycielka języka angielskiego, wychowawczyni klasy 5b

          Angielski to moja pasja. Pracuję w szkole Pallottiego od 2018 roku i uczę języka angielskiego w klasach 4-8.  Obecnie jestem wychowawczynią cudownej klasy 5b.

          Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, cenię sobie ich nietuzinkowe pomysły i ciekawość świata:)

          Z zainteresowaniem poznaję innowacyjne metody pracy. W wolnym czasie uwielbiam grać w koszykówkę, chodzić po górach i podróżować.

Image

Monika Przystupa

Nauczycielka matematyki, wychowawczyni klasy 6

          Uczę trudnego, ale jakże fascynującego przedmiotu jakim jest matematyka. Dwudziestoletnie doświadczenie pracy w szkole pozwala mi wprowadzać dzieci w świat matematyki w sposób przystępny i przyjazny. Jestem zwolenniczką wykorzystywania nowoczesnych aplikacji do nauki matematyki takich jak np. GeoGebra.

          Uwielbiam spływy kajakowe po  malowniczych  zakątkach Mazur, zimą szusuję na nartach, ale najbardziej lubię patrzeć na postępy i sukcesy moich uczniów.

          „Jest miła i wymagająca, bardzo mi się podoba jej styl prowadzenia lekcji. Bardzo lubię takich nauczycieli. W skrócie to jest bardzo fajna nauczycielka."

          „Ma inne podejście do prac domowych - rozwiązujemy jest w formie komputerowej."

Image

Marta Kozak

Nauczycielka języka niemieckiego, wychowawczyni klasy 4   

        Fascynuję się neurodydaktyką, czyli nauczaniem przyjaznym mózgowi. Wierzę, że miejscem skutecznej nauki nie jest sala szkolna, tylko mózg, więc prowadzę lekcje gdziekolwiek. Warunek - uczniowie zabierają głowy:). Czasem dla bezpieczeństwa mózgów zakładamy kaski i... dalej się uczymy świata na rajdach rowerowych. Mój konik to multijęzyczność i komunikacja. Język jest środkiem, komunikacja to proces, a proces to nie zawsze sukces - to droga. Jeżeli prowadzę lekcje w szkolnej sali, to w sposób przyjazny uczniowi (i nauczycielowi:) – np.: nie stawiam ocen. Liczy się wewnętrzna motywacja. Nie znoszę ani kija ani marchewki.  Czy to działa? Dowodem jest obserwacja naszych uczniów na Erasmusach, jak się komunikują, doświadczają różnorodności i jak sobie świetnie dają radę w nowoczesnym świecie.

        Nałogowo jeżdżę na rowerze, również na rowerze e...lektrycznym. Elektryki to zresztą moja najnowsza pasja. Uwielbiam podróże, wciąż marzę o własnym kamperze i wierzę w neurony lustrzane - więc często się uśmiecham:)

          "Pani Kozak to zawsze uśmiechnięta i tryskająca radością osoba. Pomaga nam spełniać nasze marzenia i radzić sobie z problemami."

          "Każda spędzona z nią chwila jest jak ciepła czekolada. W klasie panuje ciepła atmosfera. Nasza lekcje mijają bardzo szybko, lecz przyjemnie, jest więc tak jak z naszą słodkością: miło, ciepło i szybko znika."

          "Ja lubię panią Martę Kozak, ponieważ dużo się nauczyłem niemieckiego i to sprawiało mi przyjemność. Systematycznie nas uczy, przy czym nie ma w ogóle wysiłku. Pani Marta ma często dobry humor i optymistyczne nastawienie."

          "Pani “frał” Kozak jest najlepszą panią z niemieckiego." (klasa 2)

Image

Iwona Korczak-Żydaczewska

Nauczycielka języka hiszpańskiego

 

            Mam to szczęście, że moja praca jest też moją pasją życiową, więc z uśmiechem przychodzę do szkoły każdego dnia :) Uwielbiam uczyć dzieci i młodzież, przekazywać im wiedzę, widzieć ich postępy, „męczyć” gramatyką hiszpańskiego, żeby zaraz przechodzić do luźniejszych lekcji, pełnych kultury i zwyczajów Hiszpanii oraz innych krajów hiszpańskojęzycznych.

            Chciałabym, żeby moi absolwenci płynnie mówili w języku hiszpańskim, więc na lekcjach skupiam się głównie na komunikacji, motywując ich przyszłymi wyjazdami do Hiszpanii.

            Jestem przekonana, że języka obcego nie można uczyć w oderwaniu od kultury danego kraju. To tłumaczy mój ogromny zapał do organizowania przeróżnych wycieczek krajowych i tych zagranicznych, wyjść na wystawę,  do kina czy teatru na sztukę hiszpańską.                    

            Prywatnie jestem szczęśliwą mamą rozbieganej, wesołej Anielki, „pańcią” mojego pieska T-rexa, wielbicielką literatury i podróży.

 

Image

Patrycja Świąder

Wychowawczyni w świetlicy szkolnej

          Pomagam w organizowaniu dnia otwartego w naszej szkole oraz służę pomocą w kwestiach plastycznych - dekoracje, obrazki itp. Moją pasją jest malarstwo i wszystko co wiąże się ze sztuką. Uwielbiam dzielić się swoim talentem, co też czynię prowadząc zajęcia plastyczne dla dzieci uczęszczających na świetlicę.

Image

Urszula Pietrasik

Nauczycielka chemii i fizyki

          W szkole Pallottiego pracuję od początku jej powstania, najpierw jako nauczyciel chemii, a następnie także jako nauczyciel fizyki. Integralny rozwój młodego człowieka jest dla mnie bardzo ważny i dlatego od lat towarzyszę naszym uczniom jako wychowawca klasy.

          Chemia i fizyka to przedmioty fascynujące, które pozwalają poznać piękno otaczającego nas świata, zrozumieć procesy i zjawiska w nim zachodzące. Są to przedmioty, których nauczania nie wyobrażam sobie bez wykonywania doświadczeń i przeróżnych eksperymentów. Również na zajęciach kółka chemicznego stwarzam uczniom możliwość rozwijania ich pasji oraz samodzielnego przeprowadzania fascynujących i efektowych doświadczeń. W miarę możliwości staram się realizować proces nauczania i uczenia się także poza salą lekcyjną czy to poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju warsztatach czy w wykładach organizowanych przez uczelnie wyższe czy placówki muzealne.

          Moje życie postrzegam jako nieustanną pielgrzymkę i w szczególności jest mi bliski sierpniowy szlak na Jasną Górę.

Image

Hanna Araszkiewicz

Nauczycielka geografii i przyrody, wychowawczyni klasy 7b

          Prywatnie fanka „Harrego Pottera”, „Gry o Tron”, "House of Cards" i wszelakiej fantastyki (zarówno na ekranie, jak i na papierze). Zmuszona przez córkę Alę do wielokrotnego oglądania „Maszy i niedźwiedzia” :)

          Nie znam jednej najlepszej recepty na wychowanie i nauczanie dzieci oraz młodzieży. Jestem otwarta na nowe idee, propozycje, światopoglądy i metody nauczania. Nigdy nie powiem, że czyjaś droga jest błędna, a moja jest najwłaściwsza. Chciałabym, aby nasi uczniowie, opuszczając mury szkoły, wyróżniali się właśnie tym - aby byli otwarci na nowe, nie oceniali, nie zakładali, że jedna metoda jest dobra dla każdego, że jeden schemat będzie pasował wszystkim. Żeby w końcu wiedzieli, że każdy jest inny i tacy właśnie powinniśmy zostać.

          Opinie dzieci: „Wymagająca nauczycielka z poczuciem humoru. Świetnie prowadzi zajęcia i lekcje z nią są zawsze ciekawe.”

„Miła, sympatyczna, lubi uczniów. Bardzo dobrze tłumaczy materiał.”

„W Pani Hani zawsze możemy szukać wsparcia i pocieszenia. Na jej lekcjach jest dobra i miła atmosfera. Robi trudne sprawdziany, ale i tak ją lubimy :)"

„Ma bardzo kreatywne pomysły na lekcje, więc nie są one nudne. Ma też luźne podejście do uczniów, więc na lekcjach czujemy się swobodniej”

„Czasami lubi pożartować lub pogadać z nami. Rozwiązuje nasze problemy w przyjazny sposób.”

Image

Agnieszka Rysz

Nauczycielka języka angielskiego

          Jestem nauczycielem języka angielskiego w naszej placówce od 2003 roku.  Obecnie pracuję z uczniami  klasy 5, 6, 7 i 8. W ramach prac Zespołu Nauczycieli Języka Obcego uczestniczę w  organizacji Wewnątrzszkolnego Konkursu Językowego, którego celem jest  motywowanie Uczniów do pogłębiania wiedzy i  rozwijania umiejętności  językowych. Nasz coroczny konkurs zachęca Uczniów do poznawania kultury i historii krajów anglojęzycznych.

          Współpracuję również z Fundacją British Council , dzięki czemu nasi Uczniowie mają możliwość  przystąpienia do egzaminu i zdobycia certyfikatu językowego ‘’PET for Schools’’ na terenie naszej Szkoły.

          Lubię  podróże oraz górskie wycieczki.

Image

Ewa Bogusz

Nauczycielka biologii, informatyki i WdŻwR, wychowawczyni klasy 7a

          Jako przyszły doradca zawodowy prowadzę zajęcia z rozwoju osobistego. Zaczęłam uczyć w Pallottim, gdy nasza szkoła była znana jako liceum. Potem zgodnie z kolejnymi reformami edukacji przeszłam do gimnazjum, a ostatnio do szkoły podstawowej.

          Oprócz biologii moje główne zainteresowania to kryminalistyka i kryminologia (przed laty chciałam skończyć medycynę, by zostać patologiem sądowym), psychologia (zwłaszcza choroby psychiczne i analiza motywów kierujących działaniami czlowieka) oraz samoloty ("Katastrofa w przestworzach" to jeden z moich ulubionych seriali). Rodzina jednak uważa (prywatnie jestem matką trzech synów), że moim głównym hobby jest samo uczenie się – twierdzą, że niemalże cały czas jestem na studiach, szkoleniach lub kursach. 

          Uważam, że w szkole i w życiu najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, to ono pozwala rozwinąć skrzydła. W nauce uwielbiam popełnianie błędów, dzięki którym uczymy się i mamy odwagę do życia. Cenię sobie autentyczność, uśmiech i każde ciepłe słowo.

          Zdaniem uczniów „stara się ułatwić nam życie, daje dużo szans na oceny celujące; idziemy pomału z tematami tak, żeby każdy zdążył zrozumieć." „Nie mówi na nas dzieci tylko młodzieży.”

          „Ciężko ją zdenerwować, nigdy nie krzyczy."

         „Zawsze jest uprzejma i miła. Jest naszym szkolnym, pomocnym aniołem. Kiedy się zbliża, wszystkie problemy znikają". „Zawsze swym uśmiechem nam pomaga".

Image

Krzysztof Tomczyk

Nauczyciel techniki i plastyki

          Artysta malarz. Tworzenie nowych wartości jest dla mnie codziennym wyzwaniem w życiu i w sztuce. W edukacji - pobudzanie uczniów do własnej kreacji.

Image

Irena Skowron

Nauczycielka wychowania fizycznego ...    

        ... z dodatkowymi uprawnieniami do nauczania etyki i prowadzenia biblioteki szkolnej. Instruktor 3 dyscyplin sportowych.

        Pasje: tenis ziemny, pływanie, narciarstwo zjazdowe, w przeszłości badminton (wicemistrzostwo Polski AWF-ów), a także klasyczna muzyka fortepianowa.

        Misja: „nauczanie z duszą”, propagowanie sportów całego życia.

Image

Katarzyna Kuracka

Nauczycielka języka polskiego, wychowawczyni klasy 8

          Uczę języka polskiego, prowadzę szkolne kółko teatralne i… staram się wymyślać wiele różnych aktywności dla uczniów. Zależy mi na tym, aby młodzież, którą uczę, wychodziła z moich lekcji mądra, wrażliwa, by potrafiła poradzić sobie w życiu, nie zapominając o poczuciu własnej wartości, ale i dobru drugiego człowieka. Często pracuję metodą dramy, więc staram się oswajać tremę (Absolwenci twierdzą, że nieźle mi to wychodzi).

          W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki (zwł. biograficzne i obyczajowe) i zwiedzać ciekawe miejsca. Cenię poczucie humoru i umiejętność przyznania się do błędu. Drobne smuteczki leczę oglądając ulubioną kreskówkę „Gdzie jest Nemo” i zajadając ptasie mleczko lub delicje (oczywiście z obowiązkowym obgryzaniem czekolady) :)

          "Pani Kasia bardzo dobrze uczy. Jest wymagająca, a jednocześnie sympatyczna i miła. Często okazuje swoją kreatywność na lekcji, a dowodem tego jest, że często robimy scenki i proponuje nam różne ciekawe projekty i konkursy. Jest też bardzo śmieszna."

          "Na jej lekcji panuje luźna atmosfera. Omawiamy dużo lektur. Pani Katarzyna jest wesołą osobą. Lekcje polskiego bardzo mi się podobają."

          "Lubię Panią Kuracką, ponieważ jest wymagająca i zawsze umie powiedzieć coś śmiesznego. Ma ogromne poczucie humoru."

"Pani Kuracka
jest bajerancka.
Uczy zabawnie i hiperpoprawnie.
Na lekcjach w kość daje,
oraz dużo zadaje.
Jednym słowem drogie dzieci,
Pani Kuracka już do was leci."

Image

Malwina Misiak

Nauczycielka muzyki, wychowawczyni klasy 5a

        Studia ukończyłam na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie akordeonu, jako jedna z nielicznych kobiet w Polsce grających na tym instrumencie. Muzyki i rytmiki uczę na każdym szczeblu edukacyjnym: w przedszkolach, w klasach 1-3 oraz 4-7, prowadzę także chór szkolny. Od września bieżącego roku uczę również gry na akordeonie w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie. Od dwóch lat występuję na deskach Teatru Muzycznego Roma w musicalu Once, gdzie wcielam się w postać Baruski.

        Pracę w Pallottim zaczęłam w 2011 roku zaraz po studiach muzycznych, jeszcze kiedy istniało gimnazjum. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą pozwalają mi dzielić się swoją pasją, ale także codziennie stawiają przede mną nowe, ciekawe wyzwania. Staram się pobudzać w uczniach takie cechy jak: kreatywność, muzyczną wrażliwość, umiejętność współpracy w grupie, odpowiedzialność za siebie i innych, ale także wytrwałość. Bo w sztuce nic nigdy nie przychodzi łatwo... Uważam, że człowiek wrażliwy na muzyczne piękno jest po prostu lepszym człowiekiem, szczęśliwym i wolnym.

        Prywatnie uwielbiam taniec, słodycze i sushi, a po burzliwym sezonie koncertowym najlepiej odpoczywam w rodzinnym gronie z mężem i córeczką Marcelinką.

Image

Krzysztof Głogowski

Nauczyciel historii i wos-u

          Jestem nauczycielem historii i wos-u trojga imion (Krzysztof Andrzej Paweł). Mój mariaż  z Pallottim trwa już ponad 10 lat, a ze szkolnictwem  lat kilkadziesiąt.

          Moja obecność jest zauważalna w szkole jak i poza szkołą (uroczystości państwowe i religijne z pocztem sztandarowym). Przez tyle lat mojej pracy zwłaszcza w Pallolottim staram się zainteresować młodzież historią, zwłaszcza taką, której nie znajdziemy w podręcznikach szkolnych. Zawsze staram się zrobić jak najwięcej, ale trzeba zauważyć, że schodów do sali nr 33 na II piętrze jest naprawdę dużo ;)

          Jestem rozpoznawalny w środowisku młodzieży jak i ich rodziców. Ostatnio spotkałem rodzica którego uczyłem wiele lat temu, a teraz w Pallottim uczę syna tej osoby.

Image

Grażyna Feliciak

Zajmuję się prowadzeniem sekretariatu szkoły.

           Jestem osobą pełną energii, która każdego dnia ochoczo przychodzi do pracy.

          W mojej pracy najbardziej lubię udzielać pomocy zestresowanym uczniom, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie oraz ziołową herbatkę. Prywatnie jestem miłośniczką podróży, uwielbiam tańczyć i jeździć na nartach. Po wychowaniu dwóch synów nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Image

Bożena Dentko

Prowadzę dział księgowo-kadrowy.   

          Praca w szkole Pallottiego pojawiła się nagle, niespodziewanie i było to jak przysłowiowe „uderzenie pioruna”. W takich okolicznościach decyzja mogła być tylko jedna - podjąć się tego wyzwania. Oczywiście nie było to takie proste, musiałam zdobyć nowe kwalifikacje.

          Pierwsze lata  to był czas nauki i zdobywania doświadczenia, ale mogłam liczyć na wsparcie i wyrozumiałość dyrekcji szkoły i nadal tak jest. Praca przynosi mi dużo satysfakcji i motywuje do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Od samego początku istnienia szkoły jestem świadkiem zmian zachodzących w szkole przyczyniających się do jej rozwoju.

          Prywatnie lubię podróże, jazdę na rowerze, i „górną szarlotkę” mojej córki, tę nazwę wymyślił mój wnuczek, a tak po prostu jest to szarlotka z bezą.

 

Search