Akcja Rodzina Rodzinie

Akcja Caritas Polska: Rodzina Rodzinie

Naim Harrak ma 60 lat i mieszka Aleppo z żoną Jeorgette. Podjęliśmy się wsparcia Jego rodziny.

Musieli uciekać ze swojego domu do innej dzielnicy miasta z powodu walk i bombardowań. Potrzebują wsparcia finansowego, aby opłacić wynajem mieszkania i wykupić dostęp do prądu z generatorów, który sukcesywnie drożeje w związku z przedłużającą się wojną. Zapłacenie za wynajem jakiegokolwiek schronienia po ucieczce z własnego domu i za dostęp do prądu w postaci jednej żarówki i skorzystania z pralki kosztuje prawie połowę tego, co udaje im się zarobić. Nasza szkoła co miesiąc przesyła pewną kwotę dla Rodziny Harrak.

Zapraszamy do wspierania Rodziny Harrak podczas akcji charytatywnych organizowanych przez uczniów.

podziekowanie rrm