Wyniki szkolnych wyborów

 

        W dniu 2 października 2023 roku, w naszej szkole, odbyła się debata kandydatów do samorządowych władz szkolnych. W debacie wzieli udział kandydaci do:

- Samorządu Uczniowskiego,

- Rady Mediacyjnej,

- Sejmu szkolnego,

         oraz uczniowie klas IV – VIII wraz z nauczycielami.

         Spotkanie poprowadzili Pani Hanna Araszkiewicz i Pan Adrian Adamczyk. Przygotowali oni pytania dla kandydatów, które miały pomóc uczniom w podjęciu decyzji na kogo warto oddać swój głos.

         Po debacie kandydaci przedstawili się uczniom klas 0 – 3.

 

         Wybory odbyły się 6 października, wyniki ogłoszono 9 października.

        

         Do Samorządu Uczniowskiego wybrano:

Aleksandra Kosiora z kl.6 jako przewodniczącego,

Tymona Jodłowskiego z kl.6 - zastępcę przewodniczącego,

Filipa Firgolskiego z kl.4 oraz Lenę Król z kl.8 - członków Samorządu Uczniowskiego.

         Uczniów tych we wszystkich działaniach wspiera p. Mieszko Adamczyk (psycholog szkolny) jako opiekun Samorządu Uczniowskiego.

 

         Jako przedstawicieli uczniów w Sejmie Szkolnym wybrano z klasy 6 Krzysztofa Grzelewskiego, Tymona Jodłowskiego oraz Aleksandrę Kurlej. Dołączyli oni do grona wyłonionych na Radzie Pedagogicznej nauczycieli: p. Mieszka Adamczyka, p. Hanny Araszkiewicz i p. Marty Kozak.

 

         Do Rady Mediacyjnej wybrano Maksymiliana Gajdę z kl.8, Michała Kiljańskiego z kl.7b, Aleksandrę Kurlej z kl.6  oraz Konsantego Lustyka z kl.8. Dołączą oni do nauczycieli: p. Jolanty Tychowskiej. p. Doroty Zaremby, p. Magdaleny Węsek, p. Ewy Badory-Skłodowskiej , p. Anny Baccierelli i p. Moniki Jakubiak.

 

 

 

 

 

 

Search