Dwa zespoły:
1. Tosia, Ala, Iga i Michalina
2. Tymon, Krzyś, Olek i Grześ
realizowały projekt uczniowski prowadząc Sklepik Szkolny Ropucha.
Swój projekt uczennice i uczniowie prezentowali również podczas pobytu w Portugalii w ramach mobilności Erasmus+. W pierwszym półroczu sklepik prowadziła grupa dziewcząt - szczegóły w prezentacji.
Sklepik szkolny w męskim wydaniu rozpoczął pracę w drugim półroczu, tuż po przekazaniu kluczy przez grupę żeńską. Projekt w naszej opinii był całkiem udany, a półki rzadko były puste, klienci byli (głównie) zadowoleni z naszych usług. Przed nami stanęło także wiele wyzwań jak robienie zakupów czy ustalanie cen. Na szczęście wszystkie problemy udało się rozwiązać, a my zyskaliśmy cenne doświadczenie. Podsumowując - projekt sklepiku uważamy za bardzo udany i z pewnością na długo zostanie nam w pamięci.

