Nasza grupa postanowiła zająć się sprzedażą ołówków. Początkowo mieliśmy problemy z komunikacją i zamawianiem, ale gdy już udało nam się zażegnać kryzys (zamówić i przynieść do szkoły ), w krótkim czasie rozpoczęliśmy sprzedaż. Następnie w celu zwiększenia rozpoznawalności i sprzedaży zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy. Zatrudniliśmy też wolontariusza z 6 klasy, który bardzo nam pomógł z naszym projektem. i sprzedawał ołówki. Mimo braku zysku czujemy, że nauczyliśmy się dużo o przedsiębiorczości i rozwiązywaniu trudnych sytuacji.
Serdecznie dziękujemy za pomoc opiekunkom projektu pani Ewie Bogusz i pani Marcie Kozak.
Jerzy Maciejewski i Dawid Styczeń
.

