Adopcja Serca - nasz nowy podopieczny Amour:)


IMG 2453

 

         W nowym roku dostaliśmy wiadomość, że nasza wieloletnia podopieczna, Klementynka z Rwandy, usamodzielniła się i nie potrzebuje już naszego wsparcia. Dostaliśmy list z podziękowaniem i z informacją o zakończeniu adopcji.


         Dlatego od nowego roku rozpoczęliśmy Adopcję Serca niespełna trzyletniego chłopca z Kamerunu. Mały Amour ma tylko mamę i chodzi do przedszkola. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli finansowo wesprzeć edukację małego Amoura. Będziemy go otaczać miłością i troską.


         Dostaliśmy już zdjęcie Amoura, teraz my wyślemy zdjęcie jego nowej ogromnej rodziny. Ciekawe czy się zdziwi, że ma 160 braci i sióstr;)


Drogi Amour, bardzo się cieszymy, że będziemy Ci towarzyszyć w Twoim rozwoju!

Search