Co u Ciebie Klementynko?

 

        Od roku szkolnego 2018/2019 naszą podopieczną z Rwandy – Klementynką - opiekuje się klasa 8A. Już na początku roku uczniowie zorganizowali kiermasz ciast, a zebrane pieniądze przekazali na konto fundacji Adopcja Serca z przeznaczeniem na dalsze kształcenie Klementynki. Przed Bożym Narodzeniem wysłaliśmy list i przekazaliśmy dla naszej przyrodniej siostry drobne upominki. Wiemy, że już je otrzymała:).

        Wiemy Klementynko, że masz czasami różne problemy w szkole (my też;), bo piszesz nam o tym w listach, masz chwile zwątpienia (kto ich nie ma!). Rozumiemy Ciebie dobrze, bo sami jesteśmy uczniami :).

        Od Twoich opiekunów wiemy też, że musisz wybrać drogę, jak się dalej kształcić, jaką ścieżkę wybrać – tu widzimy znów podobieństwa do naszych rozterek, co dalej, jaka szkoła, kim chcę zostać?

        Podobno myślisz o kursach krawieckich i chcesz być krawcową :).  Wspieramy Cię w tym wyborze i trzymamy kciuki za powodzenie!

        Na Nowy Rok życzymy Cii Twojej Mamie dużo zdrowia, realizacji marzeń i postanowień :)

Klasa 8A wraz z wychowawczynią.

 adopcja01

adopcja

Search