SEZON ROWEROWY 2019 zakończony?

Oficjalnie tak! Rajdy, wyjazdy, konkursy zostały zakończone. Ale, gdy się spojrzy na liczbę rowerów (też hulajnóg) przy stojakach za szkołą, to na pewno jeszcze nie!

Cieszy nas bardzo, że rowery, hulajnogi stały się jednym z normalnych środków transportu do szkoły. I to bez względu na pogodę :)

Tydzień temu, w sobotę 28 września klasy 4-5 pokonały 18 kilometrów, a w kolejną niedzielę rajd, chociaż raczej kameralny, był niezwykle słoneczny i kolorowy od jesiennych liści, chociaż zimny. Poranne 2 stopnie na termometrze na szczęście nie przestraszyły klas 6-8! 33 km po piachu, korzeniach za nami.

Przypominamy, że nagrody za zeszłoroczny konkurs „Rowerowy maj“ cały czas czekają na tych, którzy nie odebrali jeszcze swoich upominków.

A na razie... aby do wiosny :)

Klasy 4 i 5

Klasy 6, 7 i 8