JADŁOSPIS

Rodart

 

W październiku zapraszamy na 22 obiady.

 

Poniedziałek 30.09.2019

Zupa:  Pieczarkowa z makaronem

II danie:  Kotlet pożarski (drobiowy mielony), ziemniaczki, marchewka z groszkiem

Wtorek 1.10.2019

Zupa:  Barszczyk biały

II danie:  Placki z jabłkami

Środa 2.10.2019

Zupa:  Fasolowa

II danie:  Filet drobiowy, ziemniaki, surówka

Czwartek 3.10.2019

Zupa:  Jarzynowa

II danie:  Gulasz wieprzowy, ziemniaczki, buraczki

Piątek 4.10.2019

Zupa:  Szczawiowa       

II danie:  Ryba miruna smażona, ziemniaczki, surówka z kiszonej kapusty

 

Poniedziałek 7.10.2019

Zupa:  Pomidorowa z ryżem

II danie:  Pulpety w sosie kurkowym, ziemniaczki, surówka

Wtorek 8.10.2019

Zupa:  Zacierkowa

II danie:  Filet w płatkach cornflakers, ziemniaczki, warzywa gotowane

Środa 9.10.2019

Zupa:  Barszcz ukraiński

II danie:  Makaron z kurczakiem, pieczarkami w sosie śmietanowym

Czwartek 10.10.2019

Zupa:  Grochówka

II danie:  Bitki wieprzowe w sosie własnym, ziemniaczki, buraczki

Piątek 11.10.2019

Zupa: Ogórkowa

II danie:  Naleśniki z serem podane ze słodką śmietaną

 

Wtorek 15.10.2019

Zupa: Kapuśniak ze słodkiej kapusty

II danie:  Krokiety z kurczakiem i warzywami, surówka

Środa 16.10.2019

Zupa:  Fasolowa

II danie:  Filecik drobiowy z cukinią, pomidorem pod mozzarellą, ryż, warzywa gotowane

Czwartek 17.10.2019

Zupa:  Kalafiorowa

II danie:  Spaghetti bolońskie

Piątek 18.10.2019

Zupa:  Buraczkowa

II danie:  Placki ziemniaczane podane z sosem pieczarkowym   

 

Poniedziałek 21.10.2019

Zupa:  Pomidorowa z makaronem

II danie:  Dewolay, ziemniaki, surówka

Wtorek 22.10.2019

Zupa:  Szczawiowa

II danie:  Kotlecik mielony, ziemniaki, marchewka z groszkiem

Środa 23.10.2019

Zupa:  Zacierkowa

II danie:  Klopsiki w sosie koperkowy, ziemniaki, surówka

Czwartek 24.10.2019

Zupa:  Barszcz biały

II danie:  Spaghetti carbonara

Piątek 25.10.2019

Zupa:  Ogórkowa

II danie:  Naleśniki z jabłkiem duszonym podane ze słodka śmietaną z nutą cynamonu

 

Poniedziałek 28.10.2019

Zupa:  Pieczarkowa z makaronem

II danie:  Gulasz wieprzowy, ziemniaki, buraczki

Wtorek 29.10.2019

Zupa:  Barszcz ukraiński

II danie:  Kotlecik schabowy, ziemniaczki, kapusta zasmażana

Środa 30.10.2019

Zupa:  Krupnik

II danie:  Makaron w sosie pomidorowym z pulpecikami

Czwartek 31.10.2019

Zupa:  Kalafiorowa

II danie:  Naleśniki z serem i słodką śmietaną

Search