Previous Next

Przed samym końcem roku uczniowie kończący szkołę, uczący się niemieckiego, postanowili sprawdzić na jakim poziomie opanowali język Giethego, Mozarta i Einsteina.

Klasy 8 przystąpiły do egzaminu na poziomie A1: Goethe Zertifikat A1 - Fit in Deutsch 1, klasy 3 gimnazjum do egzaminu na poziomie A2: Goethe Zertifikat A2 - Fit in Deutsch.

Dwoje śmiałków z klasy 3 gimnazjum postanowiło zmierzyć sie z certyfikatem na poziomie B1( po 3 latach nauki!) i...

Wszyscy zdali, wszystko sie udało, a raczej nie "udało się" tylko nasi uczniowie umieli:)

21 osób zdało certyfikat potwierdzając tym samym poziom opanowania języka. Gratulacje!!!

Certyfikat A1:

Emilka, Ula, Karolina, Wiktor, Marysia z klasy 8b

Natalka, Madzia, Łucja, Tomek, Kacper, Paweł, Julia z 8a.

Certyfikat A2:

Dominika, Stasiek, Martynka, Zuzia, Gabrysia, Ola, Piotrek, Filip, Ula z klasy 3.

Certyfikat B1: Ania 3b i Mateusz 3a

Wir sind stolz auf EUCH!!!